NMF Flevoland Samen voor een mooi en duurzaam Flevoland
Menu
Medewerkers

Medewerkers

Op ons bureau in Lelystad werken:

Vera Dam
Directeur
v.dam@nmfflevoland.nl
0320 – 25 35 05 / 06-12664827

 

 

Samantha Raj 
Medewerker communicatie en achterban
s.raj@nmfflevoland.nl
0320 – 25 35 05

 

 

Elise Rijssenbeek
Medewerker circulair en energie
e.rijssenbeek@nmfflevoland.nl
0320 – 25 35 05

 

 

Yorgos Mayenburg
Medewerker energie en communicatie
y.mayenburg@nmfflevoland.nl
0320-25 35 05

 

 

Arne Pronk
Medewerker energie
a.pronk@nmfflevoland.nl
0320 – 253505

 

 

Eric Dalemans
Medewerker energie
e.dalemans@nmfflevoland.nl
0320-253505

 

 

Thijs Hazekamp
Medewerker energie
t.hazekamp@nmfflevoland.nl
0320-253505

Schrijf je in voor de nieuwsbrief
Inschrijven
Volg ons via social media
Wij worden gesteund door:
Nationale Postcode Loterij
CBF