NMF Flevoland Samen voor een mooi en duurzaam Flevoland
Menu
Medewerkers

Medewerkers

Op ons bureau in Lelystad werken:

Vera Dam
Directeur
v.dam@nmfflevoland.nl
0320 – 25 35 05 / 06-12664827

 

 

Robert Atkins
sr. beleidsmedewerker
r.atkins@nmfflevoland.nl 
0320 – 25 35 05

 

 

Marijke Berger
Secretariaat
m.berger@nmfflevoland.nl
0320 – 25 35 05

 

 

Kim Boerboom 
Medewerker duurzame dorpen en steden
k.boerboom@nmfflevoland.nl
0320 – 25 35 05

 

 

Samantha Raj 
Medewerker communicatie en achterban
s.raj@nmfflevoland.nl
0320 – 25 35 05

 

 

Elise Rijssenbeek
Medewerker circulair en energie
e.rijssenbeek@nmfflevoland.nl
0320 – 25 35 05

 

Schrijf je in voor de nieuwsbrief
Inschrijven
Volg ons via social media
Wij worden gesteund door:
Nationale Postcode Loterij
CBF